REZERVĒT

KĀ REZERVĒT

PELDMĀJA namiņi Alpha, Bravo, Charlie, Delta, Echo un Foxtrot novietoti secīgi viens blakus otram, no labās uz kreiso pusi (skatīt bildi galvenajā atvērumā). Zemāk esošajos kalendāros apskatāma katra namiņa pieejamība – brīvie un jau aizņemtie datumi.

Lai veiktu rezervāciju, lūdzu izvēlieties datumus, un ievadiet tos zem kalendāriem esošajos lodziņos. 2021. gada sezonā minimālais uzturēšanās periods PELDMĀJĀ ir 2 naktis.

Rezervējot namiņu, lūdzam norādīt viesu skaitu – tas nepieciešams, lai namiņu sagatavotu tieši jums! Viens PELDMĀJA namiņš ir paredzēts līdz 4 cilvēkiem. Izņēmums ir daudzbērnu ģimenes ar mazgadīgiem bērniem – gaidam jūs visus bez papildus piemaksas (lai veiktu šādu rezervāciju, lūdzu vispirms veiciet rezervāciju, norādot maksimālo viesu skaitu “4”, un pēc tam sazinaties r mums info@peldmaja.lv)!

Pirms rezervācijas veikšanas, lūdzu iepazīstieties ar PELDMĀJA Drošības un kārtības noteikumiem, kas pieejami sadaļā “BUJ”!

NAMIŅU KALENDĀRI

Alfa

Aizņemts

Bravo

Aizņemts

Charlie

Aizņemts

Delta

Aizņemts

Echo

Aizņemts

Foxtrot

Aizņemts

Rezervēt

Ierašanās:

Izbraukšana:

Pieaugušie:

Bērni:

 

 

Meklēju...

Norādi personīgo informāciju

0

Rezervācijas kopsavilkums

Paldies par veikto rezervāciju! Rezervācijas apstiprinājumu nosūtīsim uz ar sekojošām detaļām:

Ierašanās: - Mainīt
Izbraukšana: - Mainīt
Nakšu skaits:
Pieaugušie: - Mainīt
Bērni: - Mainīt
Namiņš: - Mainīt

Namiņa cena: €
Izvēlētā cena: -
Kupona atlaides summa: €

Kopējā cena: €

Uz drīzu redzēšanos!

Maksājums

No Tevis tiks iekasēti

Lai apstiprinātu rezervāciju, lūdzu nospied “Rezervēt”. Maksājumu būs iespējams veikt vai nu ar bankas karti, vai izmantojot PayPal.

Domā...

Pirms spied “Rezervēt”, lūdzu vēlreiz pārbaudi rezervāciju.