BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Vai namiņos ir virtuve?
Jā, katrā namiņā ir virtuves “stūrītis” ar viena rinķa elektrisko plīti, elektrisko tējkannu, ledusskapi, kā arī visu citu, kas nepieciešams vienkāršu ēdienu pagatavošanai – katli, pannas, trauki, ēdamrīki. Viesu lietošanai regulāri tiek uzpildīti eļļas (olīveļļa), kafijas (malta kafija), sāls un cukura trauki.

Vai namiņos ir gultas veļa un dvieļi?
Jā, visi namiņi ir saklāti atbilstoši viesu skaitam, ko norādījāt, veicot rezervāciju. Katram viesim ir viens liels dvielis. Pludmales dvieļus un/vai segas lūdzam viesus ņemt līdzi pašiem!

Vai namiņos ir WIFI?
Nē, PELDMĀJA nav aprīkota ar savu atsevišķu bezvadu tīklu.

Cik gultas ir katrā namiņā?
PELDMĀJA plāni ar namiņu iekārtojumu pieejami mūsu mājas lapā www.peldmaja.lv/bildes. Katrā namiņā ir viena divguļamā gulta namiņa pirmajā stāvā, kā arī divas* guļvietas namiņa pusstāvā (* ģimenēm ar vairāk, kā 2 nepilngadīgiem bērniem uzklāsim papildus guļas vietas namiņa pusstāvā bez maksas).

Vai namiņos ir dezinfekcijas līdzekļi viesu lietošanai?
Jā, katrā namiņā šajā sezonā esam ieviesuši pudeli ar izsmidzināmu virsmu un roku dezinfekcijas līdzekli viesu ikdienas lietošanai. PELDMĀJĀ dezinfekcijai pēc rūpīgas tirgus piedāvājuma apskates lietojam līdzekli SEPTACON – Latvijā ražotu dabīgu dezinfekcijas līdzekli ar priežu ekstraktu. Arī visi namiņi tiek rūpīgi dezinficēti ar SEPTACON pirms viesu ierašānās.

Vai ir iespējams atcelt rezervāciju?
Jā. Rezervāciju PELDMĀJĀ ir iespējams atcelt un saņemt atpakaļ 100% no iemaksātās summas, rakstot mums uz info@peldmaja.lv vismaz divas (2) nedēļas pirms pirmās rezervācijā paredzētās viesošanās dienas. Pastāvot ārkārtējiem apstākļiem valstī, rezervācijas iespējams atcelt jebkurā laikā, saņemot atpakaļ 75% no iemaksātās summas.

Kādi ir PELDMĀJA drošības un kārtības noteikumi?
Ar noteikumiem lūdzam iepazīties šeit.