“Peldmāja” drošības un iekšējās kārtības noteikumi

Drošība

“Peldmāja” atrodas uz peldošas piestātnes. Jūsu kā viesu ierašanās “Peldmājā” ir jūsu apliecinājums, ka uzņematies pilnu atbildību par savu, savu bērnu un citu no jums atkarīgu personu rīcību un rīcības sekām visa “Peldmāja” teritorijā.

Ugunsdrošība

“Peldmāja” ir būvēta no koka, tāpēc smēķēšana un atklāta uguns lietošana (t.sk. sveces un visa veida grillēšanas aprīkojums) “Peldmāja” teritorijā ir kategoriski aizliegta. “Peldmāja” namiņā un uz tā terases aizliegts ienest un uzglabāt viegli uzliesmojošus priekšmetus un vielas.

Ierašanās/ izbraukšanas laiki

Ierašanās “Peldmājā” ir no plkst. 16:00, izbraukšana līdz plkst. 12:00.

Mūzika un skaņa

Ar mērķi respektēt citu “Peldmāja” viesu privātumu, “Peldmāja” teritorijā ir aizliegts atskaņot mūziku un atskaņot un/vai radīt jebkāda cita veida skaņu, kas dzirdama ārpus namiņa.

Auto un laivu/ jahtu stāvvieta

Katra namiņa viesiem ir viena bezmaksas autostāvvieta “Peldmājas” autostāvvietā, kas iezīmēta ar attiecīgā namiņa nosaukumu. Jahtu/laivu jāpiesien tieši pie sava namiņa terases.

Mājdzīvnieki

“Peldmājā” ir atļauts ierasties ar sunīšiem, lūdzu skatīt cenas. Ierašanās ar citiem mājdzīvniekiem bez iepriekšējas saskaņošanas, rakstot uz info@peldmaja.lv nav atļauta.

Citi iekšējās kārtības noteikumi

SIA “Peldmaja” neuzņemas atbildību par viesu mantām.