PELDMĀJA Drošības un Kārtības noteikumi

Drošība

PELDMĀJA atrodas uz peldošas piestātnes. Jūsu kā viesa ierašanās PELDMĀJA vienlaicīgi ir arī apliecinājums, ka uzņematies pilnu atbildību par savu, savu bērnu un citu no Jums atkarīgu personu rīcību un rīcības sekām visā PELDMĀJA teritorijā.

Ugunsdrošība

Smēķēšana un atklāta uguns lietošana (t.sk. sveces un visa veida grillēšanas aprīkojums) PELDMĀJA teritorijā ir stingri aizliegta. PELDMĀJA namiņā un uz tā terases aizliegts ienest un uzglabāt viegli uzliesmojošus priekšmetus un vielas.

Mūzika un skaņa

Lai respektētu citu PELDMĀJA viesu privātumu, PELDMĀJA teritorijā ir aizliegts atskaņot mūziku un atskaņot un/vai radīt jebkāda cita veida skaņu, kas dzirdama ārpus namiņa.

Auto un laivu/ jahtu stāvvieta

Katra namiņa viesiem ir tikai viena bezmaksas autostāvvieta PELDMĀJA autostāvvietā, kas iezīmēta ar attiecīgā namiņa nosaukumu. Ja ierodaties ar vairākām automašīnām, pārējie auto jānovieto ārpus PELDMĀJA teritorijas. Jahtu/laivu, ja tādu lietojat, jāpiesien tieši pie sava namiņa terases.

Mājdzīvnieki

PELDMĀJA ir atļauts ierasties ar sunīti ar nosacījumu, ka dzīvnieks ir iekļauts rezervācijā un par to ir veikta samaksa. Ja tas tā nav, lūdzam sazināties ar mums info@peldmaja.lv pirms plānotās ierašanās. Ierašanās ar citiem mājdzīvniekiem bez iepriekšējas saskaņošanas nav atļauta.

Citi iekšējās kārtības noteikumi

SIA “Peldmaja” neuzņemas atbildību par viesu mantām.